Böcek Tarama Hizmeti
 
Evinizi , ofisinizi veya toplantı salonunuzu en son model teknolojik arama cihazları ile tarıyor, size tam güvenli bir ortam saĞlıyoruz. Kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulmanız için sunulan bu hizmet günümüzde bir çok kurumsal , küçük ölçekli şirketler ve bireyler tarafından tercih edilmektedir. Aylık , 3 aylık veya periyodik sunulan böcek tarama hizmetlerimizde SAN güvenligin deĞerli müşterilerine sunduğu hizmetler hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.
 
ÖNEMLİ BİLGİ

Konusunda uzman olmayan kişiler tarafından bilinçsizce yapılan böcek arama ve tarama hizmeti sizin için daha büyük bir risk olabilmektedir. Uzman kişilerden bilgi alın.
RÄ°SKLÄ° DURUMLAR

Toplantı odalarında yönetim kurulu konuşmalarının VIP odaları system odaları böcekler ve gizli kameralar vasıtası ile dinlenip şirket sırlarının çalınması Ofislerinizdeki konuşmalarınızın gizli kamera ve böcekler vasıtası ile dinlenmesi ve görüntülenmesi. Otonuza ve diĞer araçlarınıza yerleştirilen gizli kamera, böcek ve GPS ler vasıtası ile dinlenmeniz ve hareketleriniz takibi Kıyafetlerinize yerleştirilen böcekler vasıtasıyla konuşmalarınızın dinlenmesi ve hareketlerinizin kontrolü Konaklama ve eĞlence (otel, motel, sauna, hamam vb) yerlerine yerleştirilecek gizli kamera, böcekler vasıtasıyla dinlenip izlenmeniz.

Özellikle günümüzde GSM ve 3G tabanlı dinleme ve görüntülemelere karşı koruma hizmeti verilmektedir.

DÜNYADA VE PİYASADA KULLANILAN BÖCEK DİYE TABİR EDıLEN DİNLEME CİHAZLARINDAN BAZILARI.
SORU İŞARETLERİNİ KAFANIZDAN KALDIRALIM.
 
İŞ ADAMLARI YÖNETıM BıNALARI BÖCEK ARAMA HİZMETİ
SİYASİ PARTİ BÖCEK ARAMA HİZMETİ
KAMU KURUMLARI BÖCEK ARAMA HİZMETİ
MAĞAZALARIN SOYUNMA ODALARI BÖCEK ARAMA HİZMETİ
MAĞAZALARIN SOYUNMA ODALARI BÖCEK ARAMA HİZMETİ
BELEDİYE BıNALARI BÖCEK ARAMA HİZMETİ
HABER KURUMLARI BÖCEK ARAMA HİZMETİ
KADIN SOYUNMA ODALARI VE LAVOBOLAR BÖCEK ARAMA HİZMETİ
 
BÖCEK ARAMA HİZMETİNı BÜTÜN FİRMALAR ADINA TAşERON OLARAK ÜSLENMEKTE VE 7/24 TÜM TÜRKıYEDE'DE VE YURT DIŞINDA EN KALİTELİ BİÇİMDE SUNMAKTAYIZ.
DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

SORU İŞARETLERİNİ KAFANIZDAN KALDIRALIM.

ARAYIN BÄ°LGÄ°LENDÄ°RELÄ°M.

Tel:0 242 241 21 10 - 0 530 784 72 77


 Haberler & Duyurular
Antalya kamera güvenlik , Güvenlik Sistemleri Antalya, Alarm Sistemleri, Böcek Tarama,Kamera Sistemleri Antalya, x-ray cihazı antalya,antalya x-ray cihazı fiyatı,Alarm Sistemleri Antalya,plaka okuma antalya,antalya plaka okuma sistemi,Yangın ihbar antalya,haikon kamera antalya,antalya güvenlik, antalya güvenlik sistemi, antalya güvenlik sistemleri, antalya kamera, apartman güvenlik kamerası,güvenlik kamerası fiyatları, güvenlik sistemi, güvenlik sistemi antalya,antalya güvenlik sistemleri, güvenlik sistemleri antalya, güvenlik sistemleri fiyatları, kamera antalya, kamera fiyatlar?, kamera fiyatları antalya, kamera sistemi okullara güvenlik kamerası, site güvenlik kamera sistemleri, site güvenlik sistemleri 


Whatsapp Destek Hattı


 

 

Ürünler

Sık Sorulan Sorular

Kamera sistemi bir işletmede ne gibi faydalar sağlar?

Teknik Makaleler

Ulaşım ve Erişim

Burhanettin Onat caddesi No:48/B 
ANTALYA

Telefon:
0 242 241 21 10
0 530 784 72 77